Rita ora e tëra në të zeza pas përfundimit të evenimentit prestigjioz 'OSCAR'(Foto) - VIP - Kosova Sot
Rita ora e tëra në të zeza pas përfundimit të evenimentit prestigjioz

Rita ora e tëra në të zeza pas përfundimit të evenimentit prestigjioz 'OSCAR'(Foto)

Pas përfunditmit të evenimentit prestigjioz Vinity Afair 'OSCAR' këngëtarja kosovare me famë botërore është parë në aeroportin e Los Anxhelos-it, për tu kthyer në shtëpi. Ajo se qka ra në sy ishte përzgjedhja e veshjes e tëra në të zeza. Kishte veshur një pulovër, ku në mes ishte një ylber me ngjyra, sa për ta thyer pak të zezën, ndëra poshtë kishte veshur një palë trenerka po ashtu ngjyrë të zezë. Si aksesor kishte vetëm një palë vathë  gjyrë ari dhe syze  të mëdha. Ndërsa për flokë ajo thjesht i kishte të lëshuara. E tërë veshja e saj ishte e rehatshme për një udhëtim, transmeton Kosova Sot Online.

Image
Image
Image

 

Duhet të kujtojmë edhe përzgjedhjen e saj ne tapetin e kuq, ku dukej thjeshtë mahnitëse. Ajo kishte përzgjedhur një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe, ne mes ishte një vijë e gjatë ku mund të shiheshin këmbët e saj sexy dhe në mes një rrip ku i'a theksonte belin e hollë, Flokët i kishte dhredha dhe te lidhura mbrapa. Dukej si një princeshë e kohës moderne. Aktorja e Fifty Shades of Gray kishte bërë një make-up ngjyrë nude e cila nuk ia mbulonte bukurinë e saj natyrale.Fustanin e kishte kombinuar vetëm me disa vathë diamanti, ndërsa tek qafa nuk kishte asgjë, dhe thjeshtë vinte në pah dekoltenë e saj.

Image
Image
Image

 

Këngëtarja kaloi e vetme tapetin e kuq, duke e lënë jashtë muzikantin Andreë Watt,27 vjeçarë, natës së saj glamuroze.

Image

 

Rita dhe Andrew janë parë bashkë në shumë evenimente 'hight profil' dhe duket se e shijonin shumë praninë e njëri-tjetrit. Ajo gjatë një interviste për 'The mirror" tha: 'Ne jemi duke kaluar një kohë të mrekullueshme. Ka qenë një jave e zbavitshme'.

Çifti kishin filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në rrejtin social 'Instagram' në muajin dhjetor, ku ka pasur thashetheme se ata janë bashkë që një vit. Për herë të parë ata janë parë në Romë të Italisë duke kaluar pushimet së bashku në tetorin e vitit të  kaluar, por e kanë mbajtur të fshehur romancën e tyre deri në fund të vitit të kaluar.

Image

 

(Kosova Sot)

6 orë e 42 minuta më parë
17/12/18