Jennifer Lopez: E marr gjithmonë atë që dua (Video) - VIP - Kosova Sot
Jennifer Lopez: E marr gjithmonë atë që dua (Video)

Jennifer Lopez: E marr gjithmonë atë që dua (Video)

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez së fundmi ka marr pjesë në një projekt i cili ka në thelb dhënien e leksioneve për iniciativa biznesi.

Pjesë e fjalimit të mbajtur në këtë projekt, përveç të tjerave ka bërë një deklaratë mjaft të fortë për të inkurajuar të pranishmit, shumica e të cilëve ishin student dhe profesorë nga shkolla e biznesit në “Harvard”.

“Unë e marr gjithmonë atë që dua”, – ka thënë këngëtarja duke shkaktuar të qeshura dhe ovacione në sallë.

 

(Kosova Sot)

13 orë e 38 minuta më parë
13/12/18