Aferdita Demaku, zonjë e vërtetë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Aferdita Demaku, zonjë e vërtetë (Foto)

Aferdita Demaku, zonjë e vërtetë (Foto)

Këngëtarja e njohur Aferdita Demaku, pas suksesit të këngës "Gurbetqari im", që preku zemrat e shumë bashkatdhetarëve  me tekstin dhe interpretimin gjenial, shkruan "Kosova Sot Online".

Në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi, ku duket më në formë se asnjëherë, dhe e veshur si zonjë e vërtetë.

 

 

????????

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

 

 

(Kosova Sot)

4 orë e 40 minuta më parë
22/01/19