S'ka që i ndanë - VIP - Kosova Sot
S

S'ka që i ndanë

Jennifer Lopez ka theksuar këmbët e saj të mahnitshme kur u paraqit e veshur me një fustan të bukur gjatë udhëtimit të saj te "Stanford University", bashkë me të dashurin Alex Rodriguez. Jennifer Lopez, 49 vjeçe, u duk absolutisht e mahnitshme teksa kishte vizituar "Stanford University". Këngëtarja dhe ish- lojtari profesionist i bejsbollit së bashku kanë postuar në 'Instagram' foto nga udhëtimi i tyre, derisa veshja e këngëtares latine kishte theksuar asetet e saj të bujshme. Nga sipër ajo kishte veshur një xhemper me jakë të thellë, duke kombinuar një palë syze derisa çehrja e saj dukej sa gjysma e moshës së saj. 

 

(Kosova Sot)

14 orë e 18 minuta më parë
20/01/19