Kaltrina Selimi vjen me 'Kthema', në duet me këtë këngëtar (Video) - VIP - Kosova Sot
Kaltrina Selimi vjen me

Kaltrina Selimi vjen me 'Kthema', në duet me këtë këngëtar (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare Kaltrina Selimi, pas një pauze me projekte të reja muzikore, është rikthyer me një duet me këngëtarin Irenc Hyka, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Kthema", titullohet kënga e publikuar, e cila interpretohet shkëlqyer nga dyshja, dhe mëton të jetë një nga hitet e vjeshtës.

Premierë:

 

 

(Kosova Sot)

14 orë e 9 minuta më parë
20/01/19