Sensualja dhe karizmatikja, Greta Koçi ju lë pa fjalë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Sensualja dhe karizmatikja, Greta Koçi ju lë pa fjalë (Foto)

Sensualja dhe karizmatikja, Greta Koçi ju lë pa fjalë (Foto)

Këngëtaren Greta Koçi, publiku gjatë 2018 do ta mbajë mend për disa projekte muzikore të lansuara, që u bënë edhe hite, e në veçanti për stilin e saj me klas, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E në një fotografi, të publikuar në profilin e saj në Instagram, Greta është rikthyer me sensualitetin dhe karizmën e saj, që ju lë pa fjalë.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just be a queen ???? ????

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

(Kosova Sot)

18 orë e 38 minuta më parë
18/02/19