Arta Bajramin nuk do ta njihni me stilin e ri

  • 25 mars 2019 - 15:04
Arta Bajramin nuk do ta njihni me stilin e ri

Ndër vite këngëtarja e njohur Arta Bajrami ka eksperimentuar me stilin dhe ngjyrën e flokëve, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me ardhjen e stinës së Pranverës, duket se këngëtarja është motivuar për një stil të ri të flokëve, që duke u bazuar në fotografi, po i shkon shumë për shtati.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A r t a B a j r a m i (@artathequeen) on

(Kosova Sot)