Vajza e Lutfi Hazirit, publikon foton e nxehtë nga shtrati

  • 25 mars 2019 - 18:14
Vajza e Lutfi Hazirit, publikon foton e nxehtë nga shtrati

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, ndërsa kohët e fundit është bërë pjesë e mediave për shkak të takimieve që kishte me djalin e Presidentit të Kosovës, Endrit Thaçin.

Tashmë Lotina, e njohur për publikun, ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo jo rrallëherë shfaqet me poza atraktive, ndërsa së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë në shtrat, me bluzën pak të ngritur.

Image

(Kosova Sot)