Kaçurrelja e akullt

  • 26 mars 2019 - 09:01
Kaçurrelja e akullt

Rita Ora shkëlqen si një Marilyn Monroe e ditëve moderne

Rita Ora u duk si një Marilyn Monroe e ditëve moderne kur ka ekspozuar stilin e saj të ri të flokut prej platini. Princesha e muzikës pop, 28 vjeçe, kishte shfaqur dy dukje të guximshme ë qytetin e Nju Jorkut derisa ka performaur dhe ka debutuar me stilin e flokut te shfaqja “The Today Show”.

Me kaçurrelet e saj të bardha të akullta, këngëtarja ka performaur këngën e saj më të re “Only Want You”. Stili i Rita-s ishte i shkurtër dhe më me shkëlqim se sa stilet e flokut që i kishte më parë.

Të gjashtëdhjetat e saj nuk ndalojnë këtu, sepse muzikantja e bukur kishte veshur një fustan të shkurtë vjollcë dhe këpucë e kuqe. Çorapet e saj deri në gju dhe një rrip me ngjyrë të zezë ia kishte theksuar fort belin.

(Kosova Sot)