Tuna dhe Patrisi pozojnë më të dashuruar se kurrë

  • 28 mars 2019 - 17:11
Tuna dhe Patrisi pozojnë më të dashuruar se kurrë

Pas suksesit të fundit me këngët e albumit "Fortuna", të cilat pushtuan You Tuben dhe u pëlqyen tej mase nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja Tuna së bashku me bashkëshortin e saj Patrisin, kanë zgjedhur që ta festojnë këtë sukses, dhe në një fotografi të postuar në rrjetet sociale, ata kanë pozuar më të dashuruar se kurrë.

Image

(Kosova Sot)