Modelja ruse “çmend” rrjetin me format bombastike, ka një ftesë për të gjithë

  • 29 mars 2019 - 18:10
Modelja ruse “çmend” rrjetin me format bombastike, ka një ftesë për të gjithë

Ajo u bë e famshme për krahasimin që iu bë me seks-simbolin, Kim Kardashian. Por Anastasia Kvitko është shprehur se është shumë më e bukur se amerikania.

23-vjeçarja ruse është mjaft në profilin e saj në “Instagram”, ku poston fotografi mjaft seksi e provokuese.

Së fundmi ajo publikuar disa fotografi ku shfaqet mjaft joshëse dhe bashkëngjitur me to shkruan: “Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”.

(Kosova Sot)