Bëhen bashkë Rita Ora dhe Cardi B, kjo është arsyeja

  • 29 mars 2019 - 18:43
Bëhen bashkë Rita Ora dhe Cardi B, kjo është arsyeja

Rita Ora bashkë me Cardi B dhe shumë emra të njohur janë bërë bashkë për një kampanjë.

Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se është pjesë e kampanjës të “Palms Casino Resort”.

Bashkë me Ritën, në këtë kampanjë është edhe modelja e njohur Emily Ratajkowski, Erza Miller, e të tjerë.

Për ndryshe, Rita Ora është pjesë e shumë kampanjave të ndryshme dhe imazh e brendeve të njohura.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot)