Morena ‘rrugës për parajsë’ në aeroplan privat

  • 01 prill 2019 - 11:33
Morena ‘rrugës për parajsë’ në aeroplan privat

Morena Taraku duket se do të kalojë ditëlindjen në një vend që ajo e konisderon si ‘parajsë’.

Morena po feston sot ditëlindjen.

Ajo duket se ka zgjedhur të shkojë në një vend përrallor për të kaluar këto ditë, ku edhe do të festojë.

Morena nuk ka zbuluar se në cilin vend ka shkuar për të pritur ditëlindjen e saj, por ka postuar një fotografi ku shihet në një aeroplan privat

Image

Megjithatë, ajo ka shkruar në përshkrimin e fotos: “Rrugës për në parajsë” ndërsa shihet e rregulluar dhe e veshur me shumë stil, si zakonisht.

Në foto i ka komentuar edhe blogeri i njohur, Bitar, i cili i ka thënë se ai e din se ku po shkon Morena, e që me siguri se po e shoqëron bukuroshen shqiptare.

Ndërkohë, edhe ish-i dashuri i Morenës, miliarderi iranian Sasha ka postuar fotografinë e saj në profilin e tij duke i uruar ditëlindjen, veprim ky që i ka befasuar të gjithë.

Image

(Kosova Sot)