Arbenita shfaqet në super formë, thekson belin e hollë

  • 01 prill 2019 - 15:28
Arbenita shfaqet në super formë, thekson belin e hollë

Modelja Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ disa poza të reja tërheqëse.

E dashura e reperit, Fero si zakonisht u shfaq seksi, në një veshje me stil modelja zeshkane theksoj belin e hollë dhe linjat perfekte.

Arbenita e cila njihet për bukurinë natyrale edhe këtë herë erdhi e me një grim të thjeshtë por që dukej mjaft atraktive.

Ndryse, ajo prej vitesh po ndërton një karrierë ndërkombëtare në modelim.

(Kosova Sot)