Kim Kardashian provokon ndjekësit me dy imazhe realizuar në avion privat

  • 05 prill 2019 - 21:54
Kim Kardashian provokon ndjekësit me dy imazhe realizuar në avion privat

Edhe gjatë udhëtimeve të lodhshme, Kim Kardashian nuk heziton të marrë poza joshëse.

Kim Kardashian ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja u shfaq atraktive e veshur me një fustan goxha të shkurtër dhe një palë sandalle, në të cilat dukej tejet elegante.

Kim këto imazhe i ka realizuar në avionin privat, ndërsa në plan të parë kishte vënë këmbët seksi.

Për ndryshe, Kim Kardashian është nënë e tre fëmijëve, së shpejti pritet që të vije në jetë fëmija i katërt nga një nënë surrogate.

(Kosova Sot)