Daut Haradinaj ka ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Lolës

  • 06 prill 2019 - 10:45
Daut Haradinaj ka ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Lolës

Daut Haradinaj sot ka ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk mungojnë urimet nga familjarë e miq.

Ndërsa urimi i bashkëshortes së deputetit, ka ardhur qysh në mëngjes.

Lola e ka uruar Dautin me disa fjalë të ëmbla. “T’kom loçkë. Urime Ditelindja <3”, janë fjalët e saj që ajo i ka përcjellë me një foto të Dautit me veshje të ushtrisë.

Image

(Kosova Sot)