Taynes nuk po i pritet, paralajmëron verë të nxehtë

  • 06 prill 2019 - 11:34
Taynes nuk po i pritet, paralajmëron verë të nxehtë

Reperja nga Prizreni, Doruntina në qershor të vitit të kaluar bëri "boom" me projektin e parë “Columbiana”.

E pas kësaj kënge, Tayna nuk u ndalë duke qenë mjaft e kërkuar dhe aktive në koncerte të ndyshme.

Siç ka paralajmëruar Tayna, kjo verë do të jetë edhe më e nxehtë pasiqë po punon mjaft shumë për projekte të reja.

E mbrëmë në orën 00:00, këngëtarja Shala bëri një postim në Instagram gjersa thotë se mezi po e pret verën.

Image

(Kosova Sot)