Reagon Arta Bajrami: 'Nuk i intereson popullit kush u martu e kush jo, po a ka ndonjë lajm për viza'

  • 08 prill 2019 - 15:35
Reagon Arta Bajrami: 'Nuk i intereson popullit kush u martu e kush jo, po a ka ndonjë lajm për viza'

Pas stërmbushjes së faqeve rozë me lajme për fejesa dhe martesa të fytyrave publike shqiptare, ka pasur reagime nga më të ndryshmet në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E këtë moment, nuk e ka lënë pa e komentuar, as këngëtarja e njohur Arta Bajrami, e cila përmes një postimi në profilin e saj në Facebook ka shkruar: 'Nuk i intereson popullit kush u martu e kush jo, po a ka ndonjë lajm për viza'.

Image

(Kosova Sot)