Fustanin me lule

  • 12 prill 2019 - 09:10
Fustanin me lule

Scarlett Johansson me të vërtetë shkëlqen derisa shihet e veshur me veshje me dizajn lulesh

Të mërkurën kaloi kohën duke biseduar me fansat në lidhje me eventin “Avengers: Endgame”. Dhe, duke vazhduar turneun e saj promocional të këtij filmi, Scarlett Johansson bëri një paraqitje ‘chic’ në eventin ‘photocall’ të filmit, të organizuar në hotelin “Corinthia”.

Aktorja 34- vjeçare, e cila luan si Vejusha e zezë (Black Widow) në këtë franshizë të njohur, nuk përtonte të pozonte aspak në Londër, të enjten në mëngjes.

Ajo kishte një veshje me dizajnë lulesh, e cila vinte në pah asetet kryesore të saj. Me këtë rast, ajo ishte përcaktuar për një grim dramatik, duke përfshirë edhe një “smokey-eye”.

(Kosova Sot)