Kënga e Rifadije Grajçevcit 'Urime qika jem', tejet e pëlqyer nga publiku

  • 13 prill 2019 - 22:15
Kënga e Rifadije Grajçevcit 'Urime qika jem', tejet e pëlqyer nga publiku

Nuk ka shumë ditë që e ka lansuar, dhe mënjeherë ka marrë vëmendjen e publikut, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngën "Urime qika jem", e interpretuar shkëlqyer nga këngëtarja e njohur Rifadije Grajçevci, e cila ka marrë shumë komplimente nga fansat e saj.

(Kosova Sot)