Kunata e çikës së parë të Amerikës

  • 14 prill 2019 - 08:46
Kunata e çikës së parë të Amerikës

Karlie Kloss shkëlqen në Menheten, e veshur në fustan të bardhë dhe taka të zeza

Karlie Kloss ishte pika më e lartë e qytetit të Nju- Jorkut kur u pa teksa kishte dalë plot elegancë në Menheten.

Bukuroshja 26 vjeçe, e cila famën e ka gjetur duke qenë pjesë dhe engjëllushe e brendit “Victoria's Secret Angel”, ishte veshur në një fustan të bardhë të mbështjellë për trupi për daljen e saj në mbrëmje.

Me flokun e verdhë të lëshuar, specifikat e saj i kishte theksuar me pak grim dhe me një palë taka të zeza dhe një çantë dore.

Gjatë fundjavës ajo ishte në Evropë për të vrapuar te “Berlin Half Marathon”. Në fund të vitit të kaluar, Karlie ka lidhur kurorë me Josh Kushner, dhe është kunatë me Ivanka Trump-in.

(Kosova Sot)