Zbërthen xhaketën, modelja shqiptare provokon nga vetura

  • 14 prill 2019 - 13:09
Zbërthen xhaketën, modelja shqiptare provokon nga vetura

Françeska Jaçe është shfaqur tërheqëse në fotografinë e fundit.

Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën pozoi nga vetura.

Modelja kishte veshur një palë pantallona dhe një xhaketë, brenda të cilës mbante veshur vetëm reçipeta.

Poza të tilla provokuese, Françeska bulikon shumë shpesh në rrjete sociale dhe pranon komente të panumërta nga ndjekësit.

Image

(Kosova Sot)