Morena Taraku drejt suksesit ndërkombëtar, bashkëpunon me reperin e huaj

  • 18 prill 2019 - 10:00
Morena Taraku drejt suksesit ndërkombëtar, bashkëpunon me reperin e huaj

Pas sukseseve si modele, Morena Taraku rrugëtimin si këngëtare po e vazhdon me hapa të sigurtë

Ajo, pritet që shumë shpejtë ta sjell bashkëpunimin me reperin holandez i cili është me prejardhje arabe dhe quhet Jalal Oba.

Kjo u konfirmua nga vetë Morena nëpërmjet një videoje të cilën reperi në fjalë e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

(Kosova Sot)