Learta i'a shprehë dashurinë Kushtrimit, i thotë shpirti...

  • 18 prill 2019 - 14:07
Learta i'a shprehë dashurinë Kushtrimit, i thotë shpirti...

Learta Jakupi është nusja që për një kohë të gjatë mbajti fronin si më e përfolura, shkruan Kosova Sot.

Ajo u martua me djalin e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli, Kushtrimin dhe tashmë ata janë prindër të një djali.

Në foton e fundit postuar nga Learta në rrjetin social Instagram ata të veshur kombinuar duken si dy yje.

Learta në përshkrimin e fotos ka lënë fjalët: "Shpirti i shpirtit tem".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

(Kosova Sot)