Eni Koci arratiset në pyll merr me vete edhe...

  • 19 prill 2019 - 16:41
Eni Koci arratiset në pyll merr me vete edhe...

Eni Koci është këngëtarja shqiptare që ka një dukje të veçantë dhe sigurisht ajo i kushton rëndësi të madhe asaj.

Veshja, grimi, mënyra e jetës së saj e bën atë unike ndër të tjerë.

Në foton e fundit të cilën Koci e ka postuar në instagram ajo duket të ketë dalur për të ecur në pyll dhe me vete ka marr qenin për të cilin thotë se e ka shokun më të mirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

(Kosova Sot)