‘’Moj k*rvë…’’, fansja e fyen keq, Linda Halimi e lë me gisht në gojë

  • 23 prill 2019 - 10:53
‘’Moj k*rvë…’’, fansja e fyen keq, Linda Halimi e lë me gisht në gojë

Linda Halimi është një prej këngëtareve më të përfolura në vendin tonë. Së fundmi ajo është bërë nënë.

Linda prej disa vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me bashkëshortin e saj.

Këngëtarja bëhet shpesh herë kryefjala e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Por, këtë herë Linda Halimi është bërë kryefjala e mediave rozë për shkak të komentit të një fansi.

Ajo postoi foton e ëmbël të vajzës së saj, Kaimana dhe një ndjekëse i ka lënë një koment që Lindës nuk i ka pëlqyer.

Fansa i ka shkruar këngëtares:

“A u gëzua babai jot?’’.

Këngëtarja më pas ka etiketuar babanë e saj dhe ka shkuar:

“Në fakt shumë! Pse nuk e pyet personalisht meqe po të intereson kaq shumë.”

Ndjekësja më pas e ka fyer këngëtaren:

“Haha ik moj krvë me gjithë familjen vari k*in që ke”.

Linda Halimi e ka ndarë bisedën e saj me fansen në Instastoryn e saj dhe krahas saj ka shkruar se situata është shumë e rëndë, duke e injoruar kështu totalisht atë.

Image

(Kosova Sot)