Bleona duet me Ramushin dhe Aniten, parashikohet të jetë hiti i vitit?

  • 23 prill 2019 - 16:49
Bleona duet me Ramushin dhe Aniten, parashikohet të jetë hiti i vitit?

Pasi të gjithë shqiptarët pothuajse ja kanë mësyer muzikës, me apo pa talent po këndojnë pa asnjë kriter, nuk është çudi nëse nesër shohim duete që as në mendje s'do ta imagjinonim, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në një fotografi postuar në profilin e saj në Instagram, shfaqet këngëtarja Bleona Qereti së bashku me Kryeministrin Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën, të cilët pasi janë takuar, miqësisht e kanë bërë dhe një fotografi për kujtim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bleona (@bleona) on

(Kosova Sot)