Mihrije Braha si molla n'degë, e thjeshtë dhe në formë

  • 23 prill 2019 - 17:29
Mihrije Braha si molla n'degë, e thjeshtë dhe në formë

Vitet në skenë ia kanë shtuar edhe më shumë vetbesimin këngëtares së njohur nga Mitrovica, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E përveç muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi Mihrija ka pozuar në tuta, ku dhe pse shfaqet pa pedikyr e manikyr, ajo duket vërtetë bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

(Kosova Sot)