Reperi shqiptar ka një mesazh për të gjithë: Mos e gjykoni të kaluarën time…

  • 23 prill 2019 - 17:28
Reperi shqiptar ka një mesazh për të gjithë: Mos e gjykoni të kaluarën time…

Reperi i njohur, Noizy, është mjaft aktiv në profilin e tij në “Insyagram”, ku poston vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e tij.

Gjithashtu në postimet e tij nuk mungojnë as shprehjet domethënëse që i drejtohen një audience të caktuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një fotografi të tij dhe bashkëngjitur me të ka një mesazh që u drejtohet ndjekësve të tij të shumtë, por jo vetëm.


“Mos e gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje!”, shkruan reperi bashkëngjitur me foton e tij, pa dhënë detaje të tjera.

(Kosova Sot)