Zanfina Ismaili: 'Dashnia' e Nënës, vlerë që nuk krahasohet me asgjë'

  • 25 prill 2019 - 21:56
Zanfina Ismaili: 'Dashnia' e Nënës, vlerë që nuk krahasohet me asgjë'

Nëna, personi më i dashur për çdo njeri në këtë botë, e cila shkrin gjithçka për fëmijët e saj, vetëm që ata të jenë të lumtur, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

E sot është me fat ai apo ajo që ka fatin ta thërras emrin Nënë, derisa shumë të tjerë jetojnë me kujtimet për të.

Pikërisht sot, këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, përmes disa fotografive të publikuara në Instastory ka kujtuar nënën e saj Monën, në tre vjetorin e shkuarjes në amshim.

Image

Kujtojmë se Zanfina ia kishte kushtuar dhe një këngë, në shenjë respekti për gjithë dashurinë që ajo ua fali motrave Ismiali: Adelines&Emës&Zanfines.

Image


(Kosova Sot)