Gëzimja ulet t’i shikoi CD’të e kanagjegjit, ndan videon me ndjekësit

  • 27 prill 2019 - 09:51
Gëzimja ulet t’i shikoi CD’të e kanagjegjit, ndan videon me ndjekësit

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak kohe dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik.

Gëzimja nuk po mungon me postime të ndryshme pas martesës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se po i shikon pamjet e kanagjegjit të saj.

E këtë moment ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

(Kosova Sot)