Yllka Kuqi defenetivisht një seks bombë e vërtetë, veç kush ia ka inati

  • 27 prill 2019 - 15:40
Yllka Kuqi defenetivisht një seks bombë e vërtetë, veç kush ia ka inati

Defenetivisht këngëtarja e njohur gjakovare Yllka Kuqi e ka arritur shkëlqimin e saj në karrierë jo vetëm me këngë, por edhe me linja trupore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Mjafton ta shikoni këtë video të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet me një fustan ngjyrë  roze nga një eveniment në Pejë dhe do ti vërtetoni fjalët e thëna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

(Kosova Sot)