Të gjithë sytë tek Anastasiya, ‘përvëluese’ në bikini

  • 28 prill 2019 - 09:53
Të gjithë sytë tek Anastasiya, ‘përvëluese’ në bikini

Anastasiya Kvitko ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën ka provokuar keq ndjekësit

Modelja ishte veshur në bikini, ndërsa në plan të parë kishte vënë të pasmet bombastike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

“Kaloni fundjavë të mirë ”, ka shkruar ajo, duke marrë mijëra komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Anastasiya Kvitko njihet si një ndër femrat që e konkurron Kim Kardashian. 

(Kosova Sot)