Nga kisha, Ronela Hajati uron festën e Pashkëve ortodokse

  • 28 prill 2019 - 10:31
Nga kisha, Ronela Hajati uron festën e Pashkëve ortodokse

Ronela Hajati shfrytëzon rastin që përmes Instagramit t’ua urojë të gjithë besimtarëve  të besimit ortodoks festën e Pashkëve

Në një postim në Instastory, Ronela shkroi “Urime pashkët të gjithëve”, ndërsa videon që ia shoqëroi këtyre fjalëve e realizoi në kishë.

Image

Projekti i fundit nga këngëtarja Ronela Hajati është ‘Pa Dashni’, e publikuar një muaj më parë dhe numëron rreth një million e gjysmë klikime.

(Kosova Sot)