Pak ditë pasi u bë nënë, Linda Halimi ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit

  • 28 prill 2019 - 13:47
Pak ditë pasi u bë nënë, Linda Halimi ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit

Muajin e kaluar këngëtarja e njohur nga Kosova, Lindita Halimi, së bashku me partnerin e saj reperin Big D, u bënë prindër për herë të parë. Vogëlushen e tyre vendosën ta quanin Kaimana.

Pas kësaj kohe Linda arriti t’i rikthej linjave të saj trupore. E Përveç linjave, Linda është rikthyer edhe me perfomrmancat, ajo ka sjellë disa imazhe në llogarinë e saj në Instagam nga mbrëmja e kaluar.

Në një fustan të zi dhe të shkurt të kombinuar me taka të kuqe, Linda ka habitur me format teksa u shfaq mjaft elegante.
Kujtojmë që Linda jeton prej vitesh në Amerikë ku edhe po zhvillon karrierën.

Image
Image

(Kosova Sot)