Flaka Krelani e 'kallë' Instagramin, pa e shiku nuk e besoni dot

  • 30 prill 2019 - 15:56
Flaka Krelani e 'kallë' Instagramin, pa e shiku nuk e besoni dot

E kemi parë të përformojë në shumë skena dhe na ka mahnitur me zërin e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur gjakovare Flaka Krelani e cila muajve të fundit po na vjen me poza vërtetë të nxehëta, ashtu siç po e shikoni edhe vetë...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

(Kosova Sot)