Sa e bukur!

  • 01 maj 2019 - 07:56
Sa e bukur!

Rihanna skalit ballinën e revistës “Vogue Australia”

Ajo është fenomen global, që njihet për dukjen seksi dhe zërin e saj. Kësaj radhe Rihanna u shfaq plot vetëbesim teksa ka skalitur ballinën e “Vogue Australia” që do të botohen në muajin maj 2019, derisa ishte zhveshur për një kostum të hollë që ka theksuar dekoltenë e saj dhe këmbët e bukura derisa veshja ishte pjesë e koleksionit të saj.

Bukuroshja 31 vjeçe jo vetëm se ka mahnitur me dukjen seksi, por edhe ka treguar anën e saj filantrope, derisa kryeministrja e parë femër e Australisë, Julia Gillard, flet për rekrutimin e Rihanna-s si një ambasadore për edukimin global.

Image

(Kosova Sot)