Rihanna pozon në të brendshme, “ndez rrjetin”

  • 03 maj 2019 - 22:39
Rihanna pozon në të brendshme, “ndez rrjetin”

Rihanna ka treguar asetet e saj në të brendshme derisa është shfaqur shumë seksi në reklamimin e “Savage X Fenty”…derisa fansat janë “çmendur” nga fotot e saj të fundit

Rihanna e ka ndezur rrjetin me fotot e saj të fundit, ku ka reklamuar linjën e saj “Savage X Fenty”.

Rihana ka vazhduar duke i bërë reklamën më të mirë linjës së saj te të brendshmeve, kurse është zhveshur dhe është dukur tepër seksi në të brendshme.

Krijuesja e hitit “Umbrella” (31) ka treguar se ajo di të jetë tepër seksi, derisa ka bërë foto tepër të nxehta që janë realizuar nga Dennis Leupold.

(Kosova Sot Online)