Lendita Mjekiqi sot ka festë, ja sa bukur duket

  • 05 maj 2019 - 16:24
Lendita Mjekiqi sot ka festë, ja sa bukur duket

Këngëtarja e njohur Lendita Mjekiqi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot më datë 5 Maj, ajo feston ditëlindjen, me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Image

(Kosova Sot)