Ana Kabashi 'pehri' pozon me shumë dashuri

  • 05 maj 2019 - 16:40
Ana Kabashi 'pehri' pozon me shumë dashuri

Këngëtarja e njohur Ana Kabashi tanimë ka arritur ta ketë vëmendjen e publikut falë projekteve dhe mbrëmjeve muzikore, pa harruar edhe paraqitjen e saj përplot sensualitet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi Ana ka ardhur me elegancën e saj, ku shfaqet një pehri e vërtetë që ju lënë pa mend.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

(Kosova Sot)