Andrren dhe Sinanin më bukur dhe më të lumtur se kaq si keni parë

  • 05 maj 2019 - 22:00
Andrren dhe Sinanin më bukur dhe më të lumtur se kaq si keni parë

Ata janë ndër çiftet më të përfolura në shtypin rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtarin e njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshorten e tij Andrra Destani, të cilët në fotografinë e fundit, kanë shkëlqyer në çdo komponent duke filluar nga looku e deri tek stili i veshjes dhe i qëndrimit para aparatit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

(Kosova Sot)