Gena paralajmëron këngën e re

  • 09 maj 2019 - 16:45
Gena paralajmëron këngën e re

Këngëtari nga Shqipëria Gena, së shpejti pritet ta publikojë projektin më të ri muzikor, shkruan Kosova Sot Online.

Pas bashkëpunimeve të fundit të suksesshme ai ka vendosur të vijë solo.

Me anë të një postimi të publikuar në llogarinë e tij personale, Instagram, Gena tregon se projekti i tij i ri lansohet së shpejti.“Dimër”, pritet të titullohet kënga e re.

Gena po vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore, i cili tashmë numëron fansa të shumtë dhe pëlqehet për stilin muzikor që posedon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by G E N A (@genalito_official) on

(Kosova Sot Online)