Edhe Flaka 'tregon' zogun

  • 09 maj 2019 - 23:48
Edhe Flaka 'tregon' zogun

Këngëtarja seksi Flaka Krelani nuk ndalet së provokuari, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo ka treguar më shumë se duhet në një paraqitje të saj te fundit.

Ajo ka mundur që të ekspozojë edhe më shumë por megjithatë ja ka dal që të ruhet dhe mos të tregojë më shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

(Kosova Sot Online)