Ana Kabashi duket e ' fortë' dhe flet për njerëzit e fortë

  • 10 maj 2019 - 12:25
Ana Kabashi duket e ' fortë' dhe flet për njerëzit e fortë

Këngëtarja Ana Kabashi është nga femrat më seksi të estradës sonë gjë kjo që e ka bërë shumë të përfolur por edhe të pëlqyer nga publiku, shkruan Koosva Sot Online.

Ajo nuk lë ditë pa ndarë foto në rrjete sociale ku zakonisht duket tejet atraktive.

Edhe foto e fundit e saj e shfaqë atë me një fustan të veçantë, teksa flet për njerëzit e fortë në përshkrim.

Lexo mëposhtë çfarë thotë ajo:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

Ana sigurisht duket bukur!

(Kosova Sot Online)