Plotë stil, kush tjetër pos Ariana Fejzullahut

  • 10 maj 2019 - 12:39
Plotë stil, kush tjetër pos Ariana Fejzullahut

Ariana Fejzullahu e pakokurrencë kur vjen fjala te stili i veshjes, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo ka treguar se si është të jesh unike dhe të mbahesh mend për diçka të tillë.

Edhe foto që sapo publikoi ajo në instagram dëshmon veçantinë e saj, ku duhet tejet bukur kombinua bardh e zi dhe një shall në kokë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by arianafejzullahuë (@arianafejzullahu) on

(Kosova Sot Online)