Flaka ju 'vërbon' sytë me këtë foto

  • 10 maj 2019 - 21:55
Flaka ju 'vërbon' sytë me këtë foto

Konsiderohet të jetë një prej femrave më joshëse dhe më seksi të skenës tonë muzikore.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Flaka Krelani e cila është mjaft aktive dhe ndan postime të ndryshme me ndjekësit e saj, shkruan Kosova Sot Online

Flaka duket tejet në formë në paraqitjen e fundit gjersa zbulon më shumë se ç’duhet në fustanin ngjyrë 'green' që ka zgjedhur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

(Kosova Sot Online)