A e ka parë Nora Istrefi këtë video të Robertit me...

  • 11 maj 2019 - 13:53
A e ka parë Nora Istrefi këtë video të Robertit me...

Është mjaft i pëlqyer dhe i angazhuar në mbrëmje e koncerte të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë.

Fjala është për këngëtarin shqiptar, Robert Berisha i cili do të lansoj dy projekte të reja gjatë këtij muaji, shkruan Kosova Sot Online.

Në videon e fundit ai ka zbuluar pak nga klipi më i ri i tij, shikoni si mëposhtë:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

(Kosova Sot Online)