Nuk do ta besoni se ku e mbanë Alban Skenderaj bashëshorten

  • 11 maj 2019 - 14:34
Nuk do ta besoni se ku e mbanë Alban Skenderaj bashëshorten

Çifti simpatik Miriam Cani dhe Alban Skenderaj kanë shumë vite që janë bashkë dhe në dashuri të madhe me njëri-tjetrin, shkruan Kosova Sot Online.

Si fryt i dashurisë së tyre, tre vite më parë ka lindur Amelia, e cila i ka dhënë atyre për herë të parë epitetin prindër.

Në postimin e fundit ata shfaqen të lumturë pranë njëri tjetrit, ku Albani e mbanë në shpinë Miriamin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

(Kosova Sot Online)