Ja kë e puth Albërie Hadërgjonaj!

  • 12 maj 2019 - 10:51
Ja kë e puth Albërie Hadërgjonaj!

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar në Instagram një foto me nënën e saj, imazh pranë të cilit i ka shkruar edhe disa fjalë

Sot në ditën e nënës, Albërija ka zgjedhur fjalë zemre dhe një falënderim për më të shtrenjtën e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

“Urime dita e nënës. Faleminderit për çdo gjë që bën për ne. Të dua shumë mami”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar.

Ndryshe Albërija ka treguar nëpër intervista se është shumë e lidhur me nënën e saj.

(Kosova Sot Online)