Shyhrete Behluli zbulon se kë ka dëshirë me 'shkelë' çdo ditë

  • 12 maj 2019 - 14:20
Shyhrete Behluli zbulon se kë ka dëshirë me 'shkelë' çdo ditë

Këngëtarja Shyhrete Behluli të dielën ka vendosur ta kalojë në vendlindje

Ajo e ka publikuar një Instastory nga oborri i shtëpisë në Mushtisht dhe pranë saj i ka shkruar disa fjalë zemre.

“Oborri që kom qef me shkel çdo ditë”, ka shkruar këngëtarja. Kujtojmë se emri i saj së fundmi ka qenë i komentuar shumë në media. Suksesi që pati me këngën për Nexhmije Pagarushën është i padiskutueshëm mirëpo emri i saj u lakua edhe për shkak të projektit muzikor dedikuar nënës, këngë të cilën edhe Motrat Mustafa e kanë publikuar më pas me po të njëjtën temë.

(Kosova Sot Online)